Szczoteczka CURAPROX 3960 super soft

Nowy produkt

299 Przedmioty

23,90 zł brutto

Opis

Stan Nowy
Marka CURAPROX
Kolor dominujący wielokolorowy
Typ szczoteczki klasyczna
Twardość włosia miękkie
Cechy dodatkowe brak
EAN (GTIN) 9915170264743

Więcej informacji

699f46e434020b49c7b8d218bced75db.jpg

URAPROX CS 3960 - Szczoteczka do zębów super miękka i skuteczna

Szczoteczka występuje w opakowaniu cello ( oryginalnym, ale bardziej ekologicznym)

Główka szczotki posiada 3960 cienkich (0,11 mm) mocno stłoczonych włosków wykonanych z materiału Curen. Tworzywo to nie nasiąka wodą i jest cały czas miękkie i delikatne. Szczoteczka skutecznie usuwa osad i płytkę nazębną, docierając do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Szczoteczka jest bardzo trwała i wygodna w użytkowaniu. Po używaniu tej szczoteczki zęby stają się gładkie, czyste i naturalnie błyszczące.

Dedykowana jest osobom ze  zdrowym przyzębiem , doskonale usuwa płytkę nazębną oraz osad. Zęby stają się zdrowsze i gładsze.

Szczoteczka doskonale czyści powierzchnię zęba i masuje dziąsła nie powodując krwawień! Jest idealna do czyszczenia zębów metodą BASS. Włosie CUREN nie robi się sztywne pod wpływem wilgoci, dzięki czemu zachowuje swą naturalną delikatność i miękkość.

Wąska kompaktowa główka szczoteczki z gęstym delikatnym włosiem dokładnie doczyści wszystkie miejsca w jamie ustnej. Elastyczna szyjka szczoteczki dostosowuje się do indywidualnych wymagań. Ponadczasowy ośmiokątny kształt rączki jest idealny do szczotkowania jamy ustnej pod różnymi kątami.

Szczoteczka CS 1560 posiada małe etui zabezpieczające główkę przed zabrudzeniem podczas podróży lub podczas przetrzymywania w łazience.

Zalety ultra cienkiego włosia CUREN:

Włosie zwykłych szczoteczek do zębów jest za twarde aby usunąć płytkę bakteryjną z bruzdy zębowej (miejsce styku zęba z dziąsłem) bez stosowania nadmiernego nacisku. Konsekwencją tego jest albo złe oczyszczenie zęba albo uszkodzenie go wraz z przyzębiem i dziąsłem. Szkody spowodowane codziennym „szorowaniem” zębów zwykłymi szczoteczkami z grubym twardym, nylonowym włosiem powodują nieodwracalne zmiany („cofanie” się dziąseł).

Używając szczoteczki CURAPROX  posiadającą włosie CUREN już lekki nacisk wystarczy aby dokładnie usunąć płytkę bakteryjną bez uszkodzeń dziąseł (szczoteczka jest idealna dla osób z problemem cofających się dziąseł!).

Kolory szczoteczek wybierane są losowo (ewentualnie  prosimy o informację w celu wybranie konkretnego koloru).