Fitty dent klej do mocowania protez zębowych 40ml Zobacz większe

Fitty dent klej do mocowania protez zębowych 40ml

Nowy produkt

95 Przedmioty

28,90 zł brutto

Opis

Marka Fittydent
Rodzaj inny
EAN (GTIN) 9002240001343

Więcej informacji

c22699a5b45c94224c6eb31b57399f0b.jpg

Fittydent Super 40 g klej wodoodporny do skutecznego mocowania protez zębowych

  • Klej Fittydent już po jednokrotnym nałożeniu tworzy pewne połączenie między protezą a dziąsłem. Dzięki opatentowanej, nierozpuszczalnej w wodzie formule nie musimy się już więcej obawiać o przemieszczanie się lub zsuwanie naszej protezy przez kilkanaście godzin!
  • Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez dolnych (protezy żuchwowe), jak i górnych (protezy szczękowe).
  • Aloes - wzmacnia dziąsła oraz łagodzi i koi podrażnienia związane z noszeniem protezy takie jak obrzęki
  • Balsamowiec Mirra - zapobiega powstawaniu stanów zapalnych dziąseł.

Sposób użycia:

1. Zanim zastosujesz klej do mocowania protez Fittydent dokładnie wyczyść i osusz swoją protezę zębową.

2. Nałóż klej na protezę tak, jak zostało to zaprezentowane na rysunku - upewniając się, że nie znajdzie się on zbyt blisko zewnętrznych krawędzi protezy.

3. Natychmiast po użyciu zakręć dokładnie tubkę.

4. Włóż protezę do ust i mocno przygryź. W celu uzyskania najlepszego rezultatu, odczekaj 15 minut zanim zaczniesz jeść lub pić

Wskazówki:

  • Przed pierwszym użyciem należy całkowicie ściągnąć folię zabezpieczającą otwór tubki.
  • Możliwe, że na początku trzeba będzie poeksperymentować, sprawdzając jaka ilość kleju do protez jest odpowiednia aby proteza pozostała na swoim miejscu przez cały dzień. Jeżeli będzie to konieczne, należy zwiększyć ilość nakładanego kleju.
  • Jeżeli pod koniec dnia klej do protez nadal mocno trzyma protezę, to nie należy zdejmować jej na noc na siłę. Następnego dnia należy nałożyć mniejszą ilość kleju Fittydent.
  • U osób posiadających wrażliwe dziąsła, może sporadycznie występować ich łagodne podrażnienie - w postaci mrowienia lub pieczenia.

Skład: Sodium Carboxymethylcellulose, Polyvinylacetate, Alcohol, Triacetin, Paraffinum Luquidum, Silica, Aloe Vera Gel, Commiphora Myrrha Extract.