CURAPROX CS 5460 Ultra Soft - Szczoteczka do zębów ultra miękka i skuteczna (foliowe opakowanie) Zobacz większe

CURAPROX CS 3960 Super Soft - Szczoteczka do zębów bardzo miękka

Nowy produkt

CURAPROX CS 3960 Super Soft - Szczoteczka do zębów bardzo miękka

Więcej szczegółów

99 Przedmioty

17,50 zł brutto

Więcej informacji

CURAPROX CS 3960 Super Soft - Szczoteczka do zębów bardzo miękka

Na główce tej szczotki umieszczono ponad 3960 cienkich, gęsto zbitych włosków CUREN o średnicy 0,10 mm. Wyjątkowo delikatne włoski docierają do każdego miejsca wokół zęba i dziąsła, nie wycierając przy tym szyjki zęba. Szczoteczka doskonale czyści powierzchnię zęba i masuje dziąsła nie powodując krwawień! Jest idealna do czyszczenia zębów metodą BASS. Włosie CUREN nie robi się sztywne pod wpływem wilgoci, dzięki czemu zachowuje swą naturalną delikatność i miękkość.

Wąska kompaktowa główka szczoteczki z gęstym delikatnym włosiem dokładnie doczyści wszystkie miejsca w jamie ustnej. Elastyczna szyjka szczoteczki dostosowuje się do indywidualnych wymagań. Ponadczasowy ośmiokątny kształt rączki jest idealny do szczotkowania jamy ustnej pod różnymi kątami.

Szczoteczka CURAPROX CS3960 Super Soft jest miękka. Dzięki dużej ilości włosków na główce doskonale i gruntownie usuwa płytkę nazębną. Idealna dla osób ceniących delikatność w pielęgnacji zębów i dziąseł.

Szczoteczka CS 3960 posiada małe etui zabezpieczające główkę przed zabrudzeniem podczas podróży lub podczas przetrzymywania w łazience.Zalety ultra cienkiego włosia CUREN:Włosie zwykłych szczoteczek do zębów jest za twarde aby usunąć płytkę bakteryjną z bruzdy zębowej (miejsce styku zęba z dziąsłem) bez stosowania nadmiernego nacisku. Konsekwencją tego jest albo złe oczyszczenie zęba albo uszkodzenie go wraz z przyzębiem i dziąsłem. Szkody spowodowane codziennym „szorowaniem” zębów zwykłymi szczoteczkami z grubym twardym, nylonowym włosiem powodują nieodwracalne zmiany („cofanie” się dziąseł).

Używając szczoteczki CURAPROX  posiadającą włosie CUREN już lekki nacisk wystarczy aby dokładnie usunąć płytkę bakteryjną bez uszkodzeń dziąseł (szczoteczka jest idealna dla osób z problemem cofających się dziąseł!).

Kolory szczoteczek wybierane są losowo (ewentualnie  prosimy o informację w celu wybranie konkretnego koloru)