Nowy Delikatne końcówki Philips Sonicare Gum Care 2 szt Zobacz większe

Delikatne końcówki Philips Sonicare Gum Care 2 szt

Nowy produkt

10 Przedmioty

69,00 zł brutto

Więcej informacji

Delikatne końcówki Philips Sonicare Gum Care 2 szt

  • Dzięki temu, że końcówka Philips Sonicare Optimal Gum Care G2 ma gęsto ułożone włosie wysokiej jakości, pozwala na delikatne szczotkowanie, ze skutecznym usuwaniem płytki nazębnej wzdłuż linii dziąseł, bez ich uszkadzania. Przez to uzyskiwana jest szybka poprawa stanu zdrowia dziąseł. Specjalne wyprofilowanie końcówki Philips Sonicare Optimal Gum Care pozwala bez problemów dotrzeć do zębów w głębi jamy ustnej i wyczyścić je bardziej precyzyjnie.
  • Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami oraz dziąsłami. Stosowanie tej szczoteczki już po dwóch tygodniach poprawia stan zdrowia dziąseł.
  • Główka Optimal Gum Care synchronizuje się z uchwytem Philips Sonicare, wyposażonym w tryb BrushSync™ (funkcję tą posiadają wybrane modele Sonicare), wybierając przy tym najlepszy tryb i intensywność szczotkowania. Zapewnia to wyjątkowo skuteczne czyszczenie zębów, ale i skuteczną pielęgnację dziąseł. Tryb parowania BrushSync™ ułatwia utrzymanie zębów w należytej czystości.
  • specjalne niebieskie włókna umieszczone na główce szczoteczki wraz ze stopniem zużycia zmieniają barwę na białą, co ułatwia użytkownikowi rozpoznanie odpowiedniego momentu na wymianę końcówki na nową.
  • końcówkę w prosty sposób montuje się na uchwycie szczoteczki na tzw. “klik”, co ułatwia ich wymianę i czyszczenie
  • główki czyszczące Sonicare Optimal Gum Care są kompatybilne ze wszystkimi modelami szczoteczek sonicznych Sonicare, z wyjątkiem modeli PowerUp Battery i Essence