AddFirst Końcówki uniwersalne Oral B 2szt

Nowy produkt

AddFirst Końcówki uniwersalne Oral B 2szt

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

14,90 zł brutto

Więcej informacji

AddFirst Końcówki uniwersalne do szczoteczek Oral B - TOTAL CLEAN 2szt

Rewolucyjne główki dedykowane szczoteczkom elektrycznym, dzięki którym codzienna higiena jamy ustnej wkroczy w nowy wymiar. Zaprojektowane przy współpracy z najlepszymi stomatologami, zostały stworzone po to, by zapewniać najwyższą jakość czyszczenia i bezpieczeństwo dla wrażliwych zębów i dziąseł.

Specjalnie zaprojektowany, ergonomiczny kształt główki szczoteczki pozwala na precyzyjne manewrowanie wewnątrz jamy ustnej i bezproblemowe dotarcie do ostatnich trzonowców. Wielkość i kształt i pulsacyjno rotacyjne ruchy pozwalają na czyszczenie z biofilmu każdego zęba z osobna, zapewniając kompleksową higienę jamy ustnej. Jednocześnie włosie główki stworzone zostało z wyjątkowych, ultracienkich i zaokrąglonych na końcu włókien, co pozwala na doskonałe oczyszczenie zębów z nagromadzonych osadów i płytki nazębnej, pozostawiając jamę ustną idealnie czystą. Innowacyjna technologia pochylenia włosia pod kątem 16 stopni, pozwala na precyzyjne i dokładne usuwanie zabrudzeń, resztek pożywienia z przestrzeni międzyzębowych i trudno dostępnych miejsc a także doskonale oczyszcza zęby wzdłuż linii dziąseł. Dzięki temu główka szczoteczki jest w stanie usunąć do 100% więcej płytki nazębnej niż w przypadku tradycyjnej szczoteczki manualnej. Niekwestionowaną zaletą specjalnie zaokrąglonych włókien jest ochrona delikatnych, wrażliwych dziąseł i podatnych na urazy dziąseł. Główka szczoteczki delikatnie masuje i koi dziąsła, poprawiając ukrwienie i sprawiając, że stają się zdrowsze i mocniejsze.

W każdym zestawie znajdują się dwie główki, kompatybilne ze wszystkimi szczoteczkami elektrycznymi Oral-B, z wyjątkiem Oral-B Pulsonic. Każda główka posiada ochronną osłonkę zabezpieczającą przed czynnikami zewnętrznymi i bakteriami, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. Dodatkowo, każda główka wyposażona jest w kolorowy pierścień, ułatwiający rozróżnianie.

Włosie szczoteczki w naturalny sposób zanika w trakcie regularnego użytkowania, dlatego tak ważne jest to, by regularnie ją wymieniać. Lekarze dentyście rekomendują wymianę główek szczoteczki co 3 miesiące, w celu zachowania doskonałych efektów czyszczących i ochrony przed próchnicą.

Produkty powiązane