Irygator do zębów Waterpik WP-100

Nowy produkt

Irygator do zębów Waterpik WP-100

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

350,00 zł brutto

Więcej informacji

Irygator do zębów Waterpik WP-100

Firma Waterpik od wielu lat jest uważana za czempiona w dziedzinie irygatorów dentystycznych. Jako jedna z pierwszy wypuściła je na rynek i ich produkt zyskał od razu masę fanów. Ich produkty wyróżniają się swoją uniwersalnością, należąc równocześnie do grupy irygatorów specjalistycznych. Doskonale czyszczą trudno dostępne miejsca w jamie ustnej, takie jak przestrzenie międzyzębowe czy kieszenie dziąsłowe. Jednym z tych urządzeń, które należy do grona najbardziej polecanych jest niezastąpiony model Waterpik WP-100 będący następcą urządzenia WP 70. Łączy on w sobie wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania firmy w kwestii irygatorów do codziennego użytku. Ze względu na bardzo wysokie ciśnienie wynoszące ok. 6,2 Bara i solidnej konstrukcji, jest uważany za irygator najczyściej polecany przez stomatologów. Doskonale sprawdza się w użytku domowym. Urządzenia może używać cała rodzina, wystarczy tylko zadbać o dodatkowe końcówki.

Waterpik Gingivital System

Nowe modele irygatorów Waterpik są wynikiem intensywnie prowadzonych badań naukowych i klinicznychulepszane pod względem akumulatora, hałasu oraz wyglądu, poręczności i pojemności. Używane codziennie chronią dziąsła i zwalczają niebezpieczne bakterie, które powodują powstawanie płytki nazębnej. Jednocześnie masaż i stymulacja dziąseł powoduje ich lepsze ukrwienie w wyniku czego stają się mocniejsze i nie krwawią. Zdrowe dziąsła są bardziej odporne na tworzenie się płytki nazębnej i zapalenia dziąseł.

 

Zasada działania irygatora Waterpik WP-100

Irygator WP-100 jest irygatorem stacjonarnym (podłączenie stałe do kontaktu), który został wyposażony w pompkę z 10 stopniową regulacją ciśnienia od 0,6 Bara do aż 6,2 Bara. Strumień irygacji jest ciągły bez pulsacji i napowietrzenia. Pojemnik wykorzystany w urządzeniu jest w stanie pomieścić 600 ml wody, co spokojnie wystarczy na pełną irygacje dla jednej osoby. Nie zaleca się używania płynów do procesu irygacji ze względu na ich konsystencję, co może prowadzić do zaklejenia pompki i dyszy urządzenia. Podczas użytkowania, woda zostaje zaciągniętą przez pompkę z pojemnika, a następnie wyrzucona przez dyszę w rączce połączonej elastycznym przewodem z irygatorem. Częstotliwość strumienia możemy wstrzymywać za pomocą przycisku umieszczonego na rączce.

 

Funkcje i możliwości irygatora WP-100

  • Nawet do  93% skuteczniejszy niż czyszczenie nitką dentystyczną w profilaktyce zapalenia dziąseł.
  • Posiada 10 stopni regulacji ciśnienia dzięki czemu możemy dostosować je do swoich potrzeb, ponadto stopniowo przyzwyczajać się do jego stosowania.
  • Usuwa bakterie znajdujące się głęboko między zębami i poniżej dziąseł, gdzie czyszczenie tradycyjną szczoteczką nie daje rezultatów.
  • Masuje dziąsła, przez co w efekcie zyskują silny i zdrowy wygląd.
  • Idealnie nadaje się do czyszczenia wokół stałych aparatów ortodontycznych, dzięki zastosowaniu specjalnej końcówki.
  • Badania naukowe dowiodły że po 28 dniach używania irygatora nastąpiło w 40%-93% obniżenie krwawienia i zapalenia dziąseł.
  • Irygator posiada nowy wygląd oraz jest aż o 20% cichszy od swoich poprzedników
  • Zbiornik z pokrywą ułatwia utrzymanie go w czystości i przechowywanie akcesoriów.

 

WATERPIK WP-100E ULTRA - Irygator stacjonarny

W zestawie znajdują się takie końcówki jak:Końcówki standard do irygatora wp-100 

2 standardowe końcówki do irygacji

 

 

 


Końcówki tnouge do irygatora wp-100 

 

1 końcówka do czyszczenia języka

 

 

Końcówka poddziąsłowa do irygatora wp-100 

 

1 końcówka do irygacji poddziąsłowej PIK POCKET

 

 

1 końcówka do czyszczenia wokół aparatów ortodontycznych

 

 

1 końcówka do czyszczenia wokół aparatów ortodontycznych

 

 

1 końcówka do czyszczenia wokół implantów, mostów i koron

 

 

1 końcówka do czyszczenia wokół implantów, mostów i koron

 

 

 

 1 końcówka szczoteczka do manualnego doczyszczania

 

 

1 końcówka szczoteczka do manualnego doczyszczania